1

KUP 6 DOWOLNYCH BUTELEK
WODy
Rodowita 1,5 L
i zachowaj dowód zakupu

2

Rozwiąż zadanie – TWÓJ SPOSÓB
NA WYKORZYSTANIE RODOWITEJ W KUCHNI

3

WYPEŁNIJ FORMULARZ NA STRONIE
WWW.KONKURS-RODOWITA.PL LUB WYŚLIJ
SMS NA NUMER +48 504 504 588
WZÓR SMS: ROZWIĄZANIE ZADANIA, IMIĘ, NAZWISKO,
NR DOWODU ZAKUPU, AKTYWNY E-MAIL

PRODUKTY PROMOCYJNE

RODOWITA
NIEGAZOWANA

rodowita niegazowana

Naturalna woda mineralna niegazowana, czerpana z pokładów wodonośnych, znajdujących się na głębokości 120 metrów. Posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci powyżej 3 r.ż, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dzięki zbalansowanemu poziomowi minerałów i niskiej zawartość sodu można pić Rodowitą przez cały dzień.

RODOWITA
GAZOWANA

Naturalna woda mineralna, wysokonasycona CO2, propozycja dla osób, które poszukują w pełni poczuć gazowanie wody. Schłodzona wspaniale orzeźwia. Butelkowana u źródła, w ultranowoczesnym zakładzie, z zastosowaniem rozwiązań, które umożliwiają zachowanie jej pierwotnych, naturalnych właściwości.

RODOWITA
DELIKATNIE GAZOWANA

Naturalna woda mineralna, średnionasycona CO2, przyjemnie musująca o wyjątkowym rześkim smaku. Najwyższą jakość gwarantuje pochodzenie z czystych, pierwotnie naturalnych regionów Roztocza.

W programie biorą udział wszystkie produkty Rodowita z Roztocza zakupione w sieci sklepów Dino.

Akcja trwa od 2 maja do 4 czerwca 2023

ZAREJESTRUJ PARAGON

Konkurs został zakończony.
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

ZWYCIĘZCY

Nagroda główna

IMIĘ MIASto
1. Katarzyna M. Radziszów
2. URSZUla P. Warszawa
3. Justyna K. Wrocław
4. MICHAŁ S. Jarocin

Bony Dino

bony dino
<
IMIĘ MIASto
1. Lucyna K. Luboń
2. Wanda L. Magnuszew
3. Olga W. Warszawa
4. Katarzyna P. Filipowice
5. Iga G. Sławoszewo
6. Marek M. Borki
7. Renata G. Rydzyna
8. Małgorzata G. Wrocław
9. Krzysztof C. Poznań
10. Kamila B. Lódź
11. Beata K. Sulmierzyce
12. Kinga L. Sulmierzyce
13. Sandra W. Wrocław
14. Michał W. Pecna
15. Marta S. Oświęcim
16. PAWEŁ K. Rybnik
17. Malgorzata W. Aleksandrów
18. Marta S. Konin
19. Katarzyna k. Łóź
20. Leszek K. Sosnowiec
21. Katarzyna K. Oświęcim
22. Emilia Z. Gdynia
23. Anna W. Kraków
24. Anita W. Chęciny
25. Dominika P. Rybnik
26. kinga m. Miedźno
27. Bożena S. Kock
28. Krzysztof B. Gliwice
29. Magda O. Grodzisk Mazowiecki
30. Radosław M. Skierniewice
31. katarzyna k. Policzna
32. Malwina W. Goleniów
33. Daria R. Brodnica
34. Małgorzata B. Warszawa
35. Małgorzata M. Kraków
36. Damian J. Aleksandria Pierwsza
37. Ewa K. Sosnowiec
38. Agnieszka L. Kwidzyn
39. Hanna K. Solec Kujawski
40. Ewelina P. Grojec
<
IMIĘ MIASto
41. Agnieszka P. Bielawa
42. Maciej W. Ruda Śląska
43. daria s. Kcynia
44. Piotr M. Lubliniec
45. Krzysztof G. Mucharz
46. Małgorzata Z. Oświęcim
47. Tomasz M. Chorzów
48. Krystyna K. Olsztynek
49. lilianna D. Gniezno
50. Paulina S. Tuliszków
51. MICHAł Z. Jabłonowo Pomorskie
52. Patrycja S. Szczecin
53. EWELINA w. Rybnik
54. Beata G. Tychy
55. Magdalena S. Pławy
56. Norbert R. Jarocin
57. Marek S. Obora
58. Agata M. Żory
59. Magdalena M. Piotrków Trybunalski
60. Justyna W. Lelów
61. Karolina M. Kałuszyn
62. małgorzata m. Świecie
63. Gabriela r. Szczucin
64. Agnieszka N. Pszów
65. Barbara W. Chorzów
66. Paweł B. Przyłęk
67. Krystyna Pyrzyce
68. kamila ł. Śrem
69. Joanna M. Nowy Dwór Mazowiecki
70. Halina T. Lubliniec
71. ARTUR G. Wierzchucin Królewski
72. Anna P. Tychy
73. Natalia Z. Jabłonowo Pomorskie
74. Weronika F. Gdańsk
75. Łukasz B. Pyrzyce
76. Paulina M. Wąbrzeźno
77. Paulina Ś. Olsztyn
78. Urszula Z. Olsztyn
79. Aleksandra K. Kędzierzyn Koźle
80. sylwia s. Pisarzowice

Nagroda główna

IMIĘ MIASto
1. Katarzyna L. Kamieńsk
2. Maciej K. Zduny
3. Zuzanna R. Łódź
4. urszula m. Krotoszyn

Bony Dino

bony dino
<
IMIĘ MIASto
1. Katarzyna P. Kowala
2. Maciej R. Chełmno
3. Bożena S. Dąbrowa Górnicza
4. GRAŻYNa J. Kluki
5. Daniel T. Ostaszewo
6. Mariusz S. Dąbrówka
7. Agnieszka D. KOmorniki
8. Maciej B. klembów
9. Jolanta F. Borkowo
10. Paweł Ś. Mszana
11. Piotr P. Poznań
12. Karol K. RYCHWAŁ
13. Katarzyna P. Bełchatów
14. Agnieszka M. Niemce
15. bOŻENA r. Ruda śLĄSKA
16. Paweł Z. Pobiedziska
17. Bartłomiej K. Bydgoszcz/td>
18. Kinga B. Zakliczyn
19. Ilona R. lipówki
20. katarzyna K. Przyłęk
21. Marta K. ŁĘCZYCA
22. Emilia G. Chrzanów
23. Marek R. CEDYNIA
24. Aneta J. SZCZYTNA
25. Marta K. Sosnowiec
26. Marta G. Tolkmicko
27. Paulina S. Wrocław
28. Kamil K. Lutomiersk
29. agata M. sCHODNIA
30. iGA G. Wołczkowo
31. EWA W. bolesławice
32. Alicja K. Skierniewice
33. Michał K. Zabrze
34. katarzyna k. bolesław
35. Joanna D. Łobez
36. Monika W. Chęciny
37. Paweł H. Nisko
38. Helena W. Chęciny
39. Diana S. Natalin
40. Andrzej G. Nisko
<
IMIĘ MIASto
41. Ewa M. Kostrzyn nad odrą
42. Aleksandra S. Rybnik
43. Sebastian L. Policzna
44. Radosław B. Lutomiersk
45. Adrianna K. Młoszowa
46. Sławomir O. Pionki
47. DAMIAn K. Obrazów
48. Daria W. Lębork
49. Katarzyna C. Magnuszew
50. Paweł S. osiek
51. Dominika J. Jabłonowo Pomorskie
52. Sebastian Ł. Małobądz
53. Piotr B. Rybnik
54. żaneta S. baćkowice/td>
55. KLAUDIA M. kONIN
56. Gabriela S. STAW
57. Joanna B. OCielcza
58. Anna S. Magnuszew
59. Zuzanna m. ostrów wielkopolski
60. WIESŁAWA J. Katowice
61. Łukasz C. toruń
62. Justyna P. KOLNO
63. Monika S. Grębów
64. Monika R. PŻyrardów
65. Urszula S. Jastrzębie-Zdrój
66. RENATA S. Staw
67. Monika B. ciekoty
68. Justyna S. Pruszków
69. andrzej w. paniówki
70. Łukasz S. HORDZIEŻ
71. Małgorzata M. Jarosławiec
72. Agnieszka Z. Kicin
73. Krzysztof J. Leńcze
74. Bożena K. ŚWIĘTOCHŁOWICE
75. Anna W. Trzebnica
76. Katarzyna B. Brzozowa
77. Dominika G. Piekary Ślaskie
78. Sebastian P. Gubin
79. ALBINA J. PEŁCZYN
80. hanna b. BYDGOSZCZ

Nagroda główna

IMIĘ MIASto
1. Karol T. Zduny
2. Anna K. Brochów
3. Agnieszka K. Wola Krzysztopolska
4. Katarzyna C. Magnuszew

Bony Dino

bony dino
<
IMIĘ MIASto
1. Agata N. Wrocław
2. Iga G. Tanowo
3. Kamil Z. Warszawa
4. Edyta K. Sosnowiec
5. Kinga D. Krotoszyn
6. Marta N. Kluki
7. Joanna P. Łuków
8. Małgorzata C. Wysowa Zdrój
9. Magdalena K. Luboń
10. Katarzyna P. Warszawa
11. Dominik S. Warszawa
12. Julia Joanna P. Bełchatów
13. Magdalena G. Pawlikowice
14. Łukasz J. Kalety
15. Ewelina D. Międzyrzec Podlaski
16. Waldemar C. Wysowa Zdrój
17. danuta o. Łobez
18. Joanna D. Łobez
19. Magdalena G. Warszawa
20. JOANNA P. zgierz
21. Ewelina S. Kock
22. Ewelina G. Elbląg
23. Agnieszka J. Aleksandria Pierwsza
24. Wiktoria J. Łódź
25. Ewa P. Supia Jędrzejowska
26. Marcin G. Wrocław
27. Marta S. Sobolewo
28. Milena S. Legionowo
29. Anna N. Krzywiń
30. Michał K. Zabrze
31. Daria W. Lębork
32. Iga J. Kraków
33. Sebastian l. Żabno
34. judyta r. Mikołów
35. Kinga Ś. Krzczonów
36. AGATA K. Widawa
37. Renata K. Konin
38. Jolanta W. Szczekociny
39. Waldemar K. Zduny
40. mateusz W. Wrocław
<
IMIĘ MIASto
41. MARTA R. Jarocin
42. Grzegorz P. Skorogoszcz
43. Aneta F. Stalowa Wola
44. Tomasz B. Czarny Bór
45. HALINA T. Lubliniec
46. Anastazja W. Baranów Sandomierski
47. Monika Ś. Pogrzebień
48. Tomasz W. Tarnów
49. Ewa G. Poznań
50. Daniel Z. Kielce
51. Julita S. Obora
52. Łukasz K. Koło
53. Anna W. Chrzanów
54. Katarzyna W. Żmigród
55. Marzena R. Lewin Brzeski
56. Agnieszka W. Szczytniki
57. Gabriela W. Rydułtowy
58. Joanna Z. Szczecinek
59. Marta J. Głogów Jaczów
60. Oliwia S. Stargard
61. Sylwia Z. Dąbrowa Górnicza
62. Małgorzata K. Krępice
63. Gabriela r. Szczucin
64. Dariusz T. Bodzewo
65. AGATA M. Lubliniec
66. Patrycja W. Pecna
67. Katarzyna J. Kaletnik
68. Angelika K. Oleśnica
69. Wojciech Z. Justynów
70. Agata N. Załęże
71. Natalia S. Lubań Śląski
72. Emilia H. Boronów
73. Jacek M. Lubzina
74. Sylwia K. Radłów
75. Iga N. Oświęcim
76. Ewa M. Kostrzyn nad Odrą
77. Beata B. Lublin
78. Marek P. Ostróda
79. Artur K. Wierzchosławice
80. MICHAŁ D. Rybnik

Nagroda główna

IMIĘ MIASto
1. anna ż. Warszawa
2. Anna S. Magnuszew
3. Michał S. Olsztyn
4. Ewa G. Ewa G.

Bony Dino

bony dino
<
IMIĘ MIASto
1. Dominik Ż. Budzyń
2. Hanna Z. Jutrosin
3. Mirosława Z. Poznań
4. Wojciech Z. Gałków Mały
5. MICHAł Z. JABŁONOWO pomorskie
6. maria w. Police
7. Marzena W. Goleniów
8. Dorota W. Łodź
9. piotr W. Kobylany
10. Justyna W. Lelów
11. Arkadiusz W. Radłów
12. Joanna W. Lwówek
13. Nina u. Chełmno
14. Piotr T. Stalowa Wola
15. Szymon T. ZBlewo
16. Karolina Ś. Stolno
17. Patryk Ś. Cielcza
18. Paulina S. Wrocław
19. Artur S. Natalin
20. Zofia S. Sulejówek
21. MONIKA S. PEŁCZYN
22. Irena S. Nowa Wieś Malborska
23. Ewa S. Piekary Śląskie
24. Jacek S. Aleksandrów kujawski
25. Maciej R. Bydgoszcz
26. Mateusz R. Plewiska
27. Norbert R. Jarocin
28. dżesika p. zieleniewo
29. Julia Joanna P. Bełchatów
30. Ewelina P. Osiek
31. Rafał O. Lutomiersk
32. Sandra N. Lądek Zdrój
33. Adrian N. Krzywiń
34. Bartłomiej M. Jankowice
35. Agata M. Lubliniec
36. Katarzyna M. Janowice Wielkie
37. Magdalena M. olszewnica nowa
38. olszewnica nowa Maków Mazowiecki
39. Tomasz M. Chęciny
40. Monika M. Mrozy
<
IMIĘ MIASto
41. Wioletta L. Żary
42. MONIKA K. ROKICINY KOLONIA
43. Katarzyna k. łódź
44. Karol K. KONIN
45. Wiesława K. Kluczbork
46. Michał K. Charsznica
47. MArta K. Stara Niedziałka
48. Agata K. Koprzywnica
49. Jadwiga K. Środa Wielkopolska
50. katarzyna k. Policzna
51. Beata K. Sulmierzyce
52. Janina k. Rakowiec
53. Kamilla K. Lębork
54. ewelina k. rybnik
55. Lucyna K. Poznań
56. Teresa j. Gniezno
57. Magdalena J. Warszawa
58. Katarzyna J. Stary Kisielin
59. Daniel J. LEŃCZE
60. Ewa J. bełchatów
61. Olga J. Łękawica
62. Mateusz J. koluszki
63. Paweł H. Nisko
64. Emilia H. Boronów
65. Małgorzata G. Wrocław
66. Marcin G. MŁOSZOWA
67. Iga G. Sulechów
68. Tomasz G. Poznań
69. Ewa G. Poznań
70. WIKTORIA G. WROCŁAW
71. Hanna G. Warszawa
72. Adrian F. Kikół
73. Daniel F. Trzebież
74. krystyna d. krotoszyn
75. Kinga D. KONARZEW
76. Katarzyna C. Magnuszew
77. Elżbieta B. Koszalin
78. Katarzyna B. Dąbrówka
79. Katarzyna B. Jastków
80. Weronika A. ZBROSŁAWICE

Nagroda główna

IMIĘ MIASto
1. Krzysztof P. Lamki
2. Magdalena M. Wieliszew
3. Mateusz W. Wrocław
4. Paulina Ś. Wójtowo

Bony Dino

bony dino
<
IMIĘ MIASto
1. Albert N. bełchatów
2. Grażyna J. Kluki
3. Daria Z. Stary kisielin
4. Aneta B. Tomaszów mazowiecki
5. Anna P. Zakliczyn
6. Iwona L. Radlin
7. łukasz s. Żary
8. Dorota S. Serock
9. Krzysztof J. leńcze
10. Izabela ż. CZEMPIŃ
11. Artur O. Radlin
12. Maciej R. CHEŁMNO
13. magdalena T. Łódź
14. Magdalena B. Gaszowice
15. Julita U. CHEŁMNO
16. Tomasz G. Poznań
17. marcelina m. Bolesław
18. Dagmara D. Krotoszyn
19. Grzegorz B. Konikowo
20. Beata M. łuków
21. piotr W. Lisia Góra
22. Katarzyna B. Trzebnica
23. Paula S. jONKOWO
24. Kinga D. Krotoszyn
25. Ewa M. Kostrzyn nad odrą
26. iga G. sulechów
27. Dawid P. Piotrków trybunalski
28. Joanna S. DawiDy Bankowe
29. Patrycja g. kargowa
30. jOANNA m. Skierniewice
31. Marlena T. Świecie
32. Norbert R. Chocicza
33. Patryk Ś. Cielcza
34. Paulina S. Wrocław
35. Magdalena S. Sulęcin
36. Magdalena G. raszyn
37. Marzena G. Występ
38. Krystyna S. Bolesław
39. sylwester M. Skierniewice
40. Skierniewice raDLIN
<
IMIĘ MIASto
41. Ewa M. Bełchatów
42. Anna M. Sosnowiec
43. Alicja S.
44. Ewa G. koszalin
45. Maciej Z. Dąbrowa Górnicza
46. Sławomir Ś. Sławomir Ś.
47. Renata D. chocianów
48. Adam G. Zabrodzie
49. Barbara W. Bolesław
50. Łukasz J. Zabrze
51. Anita A. Hordzież
52. Anna B. Piła
53. Daria R. brodnica
54. Elżbieta K.
55. Roman z. STARACHOWICE
56. Kamila S. Banie
57. Anetta P. Piotrków trybunalski
58. Piotr S. Zwoleń
59. Jan S. Dawidy bankowe
60. Piotr J. Klęka
61. Małgorzata C. Małgorzata C.
62. Daria W. Lębork
63. Jacek M. Lubzina
64. Sylwester O. KOSZALIN
65. Grażyna P. Złotów
66. Anna L. Sulnowo
67. Ada B. Stegna
68. Anna M. Strumień
69. Stanisława B. CZarny Bór
70. Bożena B. Międzyrzec Podlaski
71. Milena F.
72. BoŻena M. Komorowo
73. Nadia Z. Dawidy Bankowe
74. Małgorzata S. bełchatów
75. weronika a. krotoszyn
76. krotoszyn BIESIEKIERZ
77. Małgorzata K. Mrozów
78. Przemysław S. Dawidy bankowe
79. Grażka D. Somonino
80. Agata M. ŻORY